Mikoryza do iglastych i liściastych na 5l.

12.-Ectovit.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 69,00 zł 69.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Preparat mikoryzowy do drzew iglastych i liściastych - ECTOVIT na 5l.

Mikoryza jest zjawiskiem, które polega na współżyciu, czyli symbiozie między grzybnią a rośliną. Współpraca ta przynosi korzyści zarówno roślinom jak i grzybom. Strzępki grzybni wnikając do wnętrza korzeni lub oplatając je, pobierają z nich substancje odżywcze, w zamian roślina otrzymuje wodę z rozpuszczonymi solami mineralnymi wraz z substancjami odpowiadającymi za wzrost i prawidłowy rozwój. Dzięki szczepionce mikoryzowej drzewa będą zdrowsze, bardziej odporne na stresy środowiskowe i patogeny.


Jakie są korzyści ze stosowania Grzybni Mikoryzowej

Mikoryza Ectovit jest produktem opartym na szczególnych możliwościach grzybów ektomikoryzowych. Strzępki grzybowe zawarte w mikoryzie łącząc się z korzeniami roślin zapewniają ich lepszy dostęp do wody i substancji odżywczych, dzięki mikoryzie powierzchnia chłonna korzeni drzewa zwiększa się nawet o kilka tysięcy razy. Jeśli chcesz aby drzewa posadzone na Twojej działce były zdrowe, rosły szybciej, miały intensywnie zielony kolor, lepiej kwitły i owocowały zastosuj Grzybnie mikoryzową Ectovit dla iglastych i liściastych.

Preparat Ectovit można stosować do większości gatunków krzewów i drzew iglastych oraz liściastych.


Ważne: Przez pierwsze 3 tygodnie po aplikacji unikaj stosowania środków grzybobójczych, gdyż mogą zaszkodzić mikoryzie. Po sporządzeniu zawiesiny żelowej, należy ją zużyć w ciągu jednego dnia. Produkt zawiera wyłącznie naturalnie występujące w przyrodzie grzyby mikoryzowe, nie jest genetycznie modyfikowany, nie pozostawia również żadnych chemicznych pozostałości w glebie.

Skład: Glinka jako nośnik, 6 rodzajów grzybów mikoryzowych, naturalne nawozy startowe dla mikoryzy, wyciąg z alg i innych organizmów morskich, biodegradowalny hydrożel.


Opakowanie - Ectovit 300g. Skondensowany ekstrakt do przygotowania 5 litrów mikoryzy żelowej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl